small foot® Hasičská stanice s příslušenstvím

small foot® Hasičská stanice s příslušenstvím


Cena
659 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A244777

small foot® Hasičská stanice s příslušenstvím
Náhle se spustí poplach: Spusť se dolů po hasičské tyči nebo klouzačce, otevři garáž a vyjeď hasičským autem k místu nasazení tak rychle, jak to bude možné.

Vrtulník tě podpoří ze vzduchu. Pomocí stříkačky uhasíš oheň a všechno bude v pořádku. Hasičská základna je skvělou hračkou pro malé fanoušky a fanynky hasičů a zaručeně je v dětském pokojíčku na dlouho zabaví. Sada obsahuje dvě hasičská auta s tichými koly, jednu silniční zábranu a oheň a je skvělým rozšířením hasičské stanice a dalších výrobků od firmy small foot®.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 30,5 x 23 x 26,5 cm
 • FSC 100 %
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Před každým použitím zkontrolujte zda výrobek není poškozen! Uložte prosím tento odkaz pro případnou budoucí korespondenci.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  small foot® Hasičská stanice s příslušenstvím
  659 Kč
  Top značky