small foot® Kadeřnický pás s náčiním

small foot® Kadeřnický pás s náčiním


Cena
366 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A256817

small foot® Kadeřnický pás s náčiním
Ideální pro malé kadeřníky!

S tímto nastavitelným kadeřnickým pásem vyrobeným z nylonu vypadá každý kadeřník v domácím salonu jako skutečný odborník. Pás obsahuje kvalitní dřevěné kadeřnické potřeby, jako jsou vysoušeč vlasů, kartáč, nůžky a hřeben. Roztomilá malá kapsička má uzávěr na suchý zip a obsahuje gumičky a vlasové sponky. Tento kadeřnický pás je určen také pro práci mimo domov a podporuje hraní rolí a sociální kompetence. Kdo chce nový účes?

Detaily výrobku:
  • Materiál: dřevo
  • Rozměr ve složeném stavu: cca 90 x 14 cm
  • Rozměry: cca 10 x 3 x 11 cm
  • Hmotnost: 0,45 kg
  • Obsah: 13 dílků
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

small foot® Kadeřnický pás s náčiním
366 Kč
Top značky