small foot® Nářadí v kufru
Cena 437 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A257009

small foot® Nářadí v kufru
Řemeslníci pozor!

Tento krásný kufr na nářadí obsahuje vše, co malí řemeslníci potřebují pro opravy dětského pokojíčku. Robustní nářadí je vyrobeno z masivního dřeva a odolá jakémukoli hraní. Hravou formou tak mohou děti pomáhat rodičům při práci - podporuje se tak jejich kreativita a zacházení s nářadím. Šrouby a matice se připínají na gumový pásek, své místo mají i ostatní nástroje. Který šroub je nyní nutné utáhnout?

Podrobnosti:
  • Rozměry: cca 19 x 7 x 13 cm
  • Rozměry: cca 19 x 6 x 1,5 cm
  • Materiál: dřevo, umělá hmota
  • Obsah: 8 dílů
  • Hmotnost: 0,51 kg
  • Věk: od 3 let
Pozor:
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

small foot® Nářadí v kufru
437 Kč
Top značky