small foot® sada na hraní: Farma

small foot® sada na hraní: Farma


Cena
669 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A244781

small foot® sada na hraní: Farma
Napínavý život a venkově! S touto farmou od small foot world můžete zažít zajímavý den s farmářem a jeho zvířaty.

Farma z přírodního dřeva a robustních plastových prvků obsahuje stodolu s dvojdílnými vraty, traktor s návěsem a balíka sena, které lze přemisťovat pomocí magnetického jeřábu. Kůň, kravička, malé prasátko a šest navzájem propojitelných částí plotu a žebřík doplňují sadu. Takže, farmáži Johne: Odvez traktorem balíky sena ke stodole a vytáhni je nahoru na patro, kde se mohou dobře skladovat. Večer je konečně čas na krmení, přiveď zvířata z pastvin do stáje. Nezapomeň zavřít bránu! S touto farmou přijde do dětského pokojíčku skvělá zábava, která vydrží celé dny. Objevte i ostatní výrobky small foot world.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 30,5 x 23 x 26,5 cm
  • FSC 100 %
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Před každým použitím zkontrolujte zda výrobek není poškozen! Uložte prosím tento odkaz pro případnou budoucí korespondenci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

small foot® sada na hraní: Farma
669 Kč
Top značky