Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
small foot® Sada na hraní: Pirátská loď

small foot® Sada na hraní: Pirátská loď


Cena 1.390 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A244784

small foot® Sada na hraní: Pirátská loď
Dobrodruzi pozor! Připlouvá nové pirátské působiště! Tato pirátská loď přesvědčím svými impozantními plachtami, schodišti a robustním trupem.

Zde mohou piráti popustit uzdu své fantazii a vydávat se na nová dobrodružství. Johoho! Tady přichází společenství pověstného Korzára, který je celosvětově znám. Skvělé figurky v novém stylu "starých" pirátů!

Podrobnosti:
 • Rozměry: 49 x 15 x 40 cm
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Před každým použitím zkontrolujte zda výrobek není poškozen! Uložte prosím tento odkaz pro případnou budoucí korespondenci.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  small foot® Sada na hraní: Pirátská loď
  1.390 Kč
  Top značky