smarTrike® pláštěnka na tříkolku

smarTrike® pláštěnka na tříkolku


Cena
382 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A224328

smarTrike® pláštěnka na tříkolku
Pláštěnka smarTrike® byla vyvinuta speciálně pro trojkolky smarTrike® a Fisher Price a poskytuje dítěti ochranu před deštěm, chladem a větrem. Pláštěnka je velmi lehká a vzdušná. Vyrobena z PVC a polyesteru. Páštěnku lze snadno připevnit a má přední okenní klapku, která je na stříšku připevněna páskou na suchý zip. Velmi pěkná část příslušenství zabalená v lesklé krabici. Pláštěnka je vhodná pro všechny smarTrike se slunečními stříškami. Vaše dítě může jet na trojkolce i za deštivého počasí.

Podrobnosti:
 • Položka je vhodná pro všechny trojkolky smarTrike® a Fisher Price se střešním oknem

 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  smarTrike® pláštěnka na tříkolku
  382 Kč
  Top značky