Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SMOBY 370206 trenažér V8 Driver 370206
Momentálně vyprodáno

SMOBY 370206 trenažér V8 Driver 370206


Cena 1.901 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A214292

SMOBY 370206 trenažér V8 Driver 370206
Tento neuvěřitelný trenažér od Smoby ve skvělém designu nabízí zábavu pro malé závodníky.

Trenažér nabízí velmi pohodlnou sedačku s příjemným tvarováním, ergonomicky navrženou tak, aby mělo dítě maximální pohodlí po co nejdelší dobu. Dále brzdu, plynový pedál, řadící páku a volant pro opravdové závody.

Chytré: pro trenažér byla vymyšlena hra, stačí si stáhnout aplikaci, která je k dispozici. Smartphone lze snadno upevnit do držátka na volantu - a zábava může začít. Vyberte si mezi 3 různými krajinami a navigujte auto skrz překážky.

Alternativou zůstává: hra bez smartphonu. Najdeš tu super hvězdu auto Lightning McQueen a rolující se mapu, 2 obtížnosti dráhy pro trénování tvé motoriky. Spousta knoflíků se zvuky. (více jak 10 zvuků) Aplikacxe je k dispozici v Google PlayStore a App Store.

Podrobnosti:
  • Baterie 3 x LR06/AA (nejsou součástí balení)
  • Věk: od 3 letO Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky