BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
Získat slevu
00
Std.
00
Min.
00
Sek.
Smoby Autíčka Vroom Planet sada 10 kusů oblé tvary
Momentálně vyprodáno

Smoby Autíčka Vroom Planet sada 10 kusů oblé tvary

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
681 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A245352

Smoby Autíčka Vroom Planet sada 10 kusů oblé tvary
Jestli hasičské auto s výklopným žebříkem, stavební vozidlo s míchačem cementu, odtahový vůz, vrtulník, motorka a další skvělá autíčka Vroom Planet Mini od Smoby.

Tvar Mini autíček splňuje ergonomii malých dětských rukou, tak malí objevovatelé mohou auta snadno uchopit. Díky robustnosti a patentovanému spojení aut osami je řada Mini aut vhodná již pro děti od 1 roku. Smoby mini autíčka jsou vyrobeny ze zdravotně neškodných materiálů.

Podrobnosti:
  • Rozměry: cca 6,5 x 5,5 x 5 cm
  • Doporučený věk: vhodné pro děti od 12 měsícůO Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Příslušenství

Cena
622 Kč
Cena
785 Kč
Cena
1.299 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.