Smoby Baby Nurse - skládací panenka

Smoby Baby Nurse - skládací panenka


Cena
394 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A276465

EAN: 3032162204061

Smoby Baby Nurse - skládací panenka
Tento text je přeložen automaticky.
Vydejte se na vzrušující dobrodružné výlety a vezměte si svou oblíbenou panenku s sebou v tomto velkém a sportovním kočárku pro kočky.

Díky své nízké hmotnosti je také snadné manipulovat s mladšími matkami od 3 let. Robustní kovový rám poskytuje dlouhé potěšení z hry. Pro praktické skladování a snadnou přepravu může být panenka kočárek složena velmi malá.

Podrobnosti:
  • rozměry: 24,5 x 50 x 57 cm
  • Skládací
  • látkový potah je odnímatelný a omyvatelný
  • Vhodné pro panenky do 42 cm
  • Dodávka bez panenky
  • Věk: od 3 let

Úcta
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi.


O Smoby:
Smoby Toys jako jeden z nejznámějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiče šťastnými - inovativní hračky, které pomáhají dětem objevovat a trénovat své vlastní schopnosti, barevné a plné nápadů. Protože se rodí průzkumníci! Rozumí a prožívají svět prostřednictvím hry a experimentování. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na vyzkoušené hračky na špici vzdělávacího výzkumu, od kojenců až po školáky. Ale nejdůležitější věc je: Hrát s produkty Smoby je prostě zábava

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Baby Nurse - skládací panenka
394 Kč