Smoby balanční odrážedlo Balance Bike Comfort, Red

Smoby balanční odrážedlo Balance Bike Comfort, Red


Cena
940 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245424

Smoby balanční odrážedlo Balance Bike Comfort, Red
Se super lehkým Smoby odrážedlem mohou začít objevovací jízdy. Odrážedlo rozvíjí motoriku a cvičí koordinaci. Je to ideální příprava na kolo Děti se naučí držet rovnováhu, bez opěrných koleček. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo i řídítka, takže roste s děťátkem až do doby, kdy je připraveno na své první kolo.

Dítě jízdou na balančním odrážedle nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Snadné nasednutí a sesednutí. Stojánek umožňuje odrážedlo kdekoli pohodlně odstavit, což je především pro rodiče velkým usnadněním. Odrážedlo je vhodné pro všechny děti od 24 měsíců. Tichý chod koleček.

Detaily:
  • Rozměry výrobku (délka x šířka x výška): 76 x 39 x 49 cm
  • S ergonomickým sedátkem
  • Zadní třecí brzda a stojánek
  • Včetně tichých koleček
  • Věk: od 24 měsíců.

Pozor!
Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby balanční odrážedlo Balance Bike Comfort, Red
940 Kč
Top značky