Smoby Black & Decker Sekačka na trávu

Smoby Black & Decker Sekačka na trávu

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
583 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A233390

Smoby Black & Decker Sekačka na trávu
Kolem domu se musí často sekat tráva. Nezbude nic jiného, než vzít sekačku a pomáhat rodičům co Ti síly stačí.

Se sekačkou Black & Decker budou malí zahradníci skvěle vybaveni. Sekačka je replikou skvělého originálu od společnosti Black & Decker. Mechanický zvukový efekt na kolečkách při jízdě

Podrobnosti:
  • Rozměry: 35 x 26 x 56 cm
  • Výška rukojeti: 56 cm
  • Materiál: Plast
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Black & Decker Sekačka na trávu
583 Kč
Top značky