100 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
SMOBY Black&Decker Velká pracovní dílna

SMOBY Black&Decker Velká pracovní dílna

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

1.999 Kč
1.539 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 460 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A140434

SMOBY Black&Decker Velká pracovní dílna
Super domácí kutil a top-opravář se stane ze všech s touto Black&Decker Velkou pracovní dílnou, vyrobenou dle originálu. Zde se nachází jednoduše vše, co potřebuješ ke šroubování, konstrukcím a domácímu kutění. Součástí i úžasné auto pro montáž-demontáž. Auto lze složit jako osobní nebo jako tahač (kartičky s návodem součástí). Vše lze snadno složit. Obsahuje svěrák, mechanickou vrtačku-šroubovák, další nářadí, přihrádky, závěsy a další.

Aku-šroubovák je vyroben do posledního detailu, dle originálu Black&Decker. Rozbilo se auto? Nevadí! Oprav si ho. Začneme šroubováním. Děti si procvičují různé ruční dovednosti. Naučí se také opatrně zacházet s těmito věcmi.

Doplňky jako šroubky a matice jsou velké a dobře je lze uchopit, tak se malí kutilové mohou začít snažit. Díky velké pracovní ploše mají děti dostatek místa na kutění. Po hraní si nezapomeň vše uklidit!

Kvalitní materiály, stabilní konstrukce a moderní produkční technika "Vyrobeno ve Francii". Vysoká kvalita a bezpečnost.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 360701
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 60 x 34 x 103 cm
• Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
1.246 Kč
Cena
823 Kč
Cena
376 Kč
Cena
589 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Black&Decker Velká pracovní dílna
1.999 Kč
1.539 Kč