Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Smoby Cars XRS Workbench-Center se skokem na lyžích
Momentálně vyprodáno

Smoby Cars XRS Workbench-Center se skokem na lyžích


Cena
1.904 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A276503

EAN: 3032163607229

Smoby Cars XRS Workbench-Center se skokem na lyžích
Tento text je přeložen automaticky.
Hravé vybavení a nezaměnitelný vůz XRS Design centra pracovního stolu od Smoby přinášejí oči malých mechaniků ze tří let zazářit. Zvláštním vrcholem světla tohoto pracovního stolu je obrovský skokanský můstek. Nechte své vozy-hrdinu Flash McQueen závodit po strmé rampě - jaký závod! Sada do auta vhodná pro děti může mladá mechanika snadno přišroubovat pomocí pomocných šroubů a dodaného nářadí. Díky rozsáhlému příslušenství pro pracovní desky, jako jsou šroubové svorky, kladiva, klíče a mnoho dalšího, lze Flash přizpůsobit závodu. Lyžařský skok je uzavřen ve třech praktických samostatných částech a lze jej také namontovat pomocí přiložených šroubů.

Details:
 • Rozměry produktu (DxŠxV): 110 x 34 x 110 cm
 • S autem, skokem na lyže a nástroji
 • Věk: od 3 let
 • úcta
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udusení!


  O Smoby:
  Smoby Toys jako jeden z nejznámějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiči šťastnými - inovativní hračky které pomáhají malým objevovat a trénovat jejich vlastní schopnosti, barevné a plné nápadů. Protože se rodí průzkumníci! Rozumí a prožívají svět prostřednictvím hry a experimentování. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na vyzkoušené hračky na špici vzdělávacího výzkumu, od kojenců až po školáky. Ale nejdůležitější věc je: Hrát si s produkty Smoby je prostě zábava!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější