Smoby Chef Cup cake v hrníčcích

Smoby Chef Cup cake v hrníčcích

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 491 Kč
482 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A184893

Smoby Chef Cup cake v hrníčcích
Barevně se sadou cup-cake v hrníčcích od Smoby:

vhodný doplněk do mikrovlnky. Sada obsahuje 6 malých hrnečků, tác, lžíci a mističky - tak si můžeš vytvořit opravdové mini cup-cake. Jen jednu minuti v mikrovlnce a už je hotovo. Stačí dozdobit. Dozdob si zdobičkou se 3 různými násadami. Sada obsahuje 14 doplňků, malou knihu receptů a typy kreativního zdobení.

Zábavný faktor a kreativita u Smoby Chef! Kolekce vpřed! Všechny pečící sady od Smoby Toys jsou vyrobeny z kvalitních materiálů ve Francii a jsou použitelné v potravinářství.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 26 x 14,2 x 2,6 cm
  • Věk: od 5 let.
Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
818 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Chef Cup cake v hrníčcích
MOC¹ 491 Kč
482 Kč