Smoby Cherry Kuchyňka
Cena 1.294 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A252556

Smoby Cherry Kuchyňka
S dětskou kuchyňkou Cherry od Smoby mohou děti vařit jako dospělí. Dětská kuchyňka věrná skutečné má moderní design, svěží barvy podle předlohy aktuálních kuchyňských trendů. Kuchyňka Cherry má sporák se dvěma plotýnkami, troubu a digestoř. Elektronický modul se zvuky se postará o realistické zvuky vaření.

Hrací kuchyňka má dále ledničku, dřez s kohoutkem a kávovar s různými Pads a kávou. Maso a ryby mají dvě různé strany - syrovou a osmaženou - realističtěji to už nejde. Rozsáhlé příslušenství se dá snadno uložit do četných regálů. Plocha na hraní je dále rozšířena o extra malý stoleček.

K vybavení patří hrnec s pokličkou, solnička a pepřenka, talíř, příbor, kuchyňské nádobí, prázdné obaly od potravin, hrníček, pohár a pánev.

Podrobnosti:
  • Rozměry (D x Š x V): 66,5 x 32 x 95,7 cm
  • V moderním designu.
  • Se spoustou zařízení na vaření, troubou, sporákem s vařením, lednicí, přístrojem na espreso
  • Baterie: 1x CR 2032 součástí
  • Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Cherry Kuchyňka
1.294 Kč
Top značky