SMOBY Cotoons - Aktivní stolek, modrý

SMOBY Cotoons - Aktivní stolek, modrý


MOC¹
1.364 Kč
Cena
1.147 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
217 Kč-16%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A140239

SMOBY Cotoons - Aktivní stolek, modrý
Skvělý aktivní stolek od Cotoons na přání s mnoha novými funkcemi pro zábavné hraní! Interaktivní hračky zvou děti k objevování a zkoumání. Mnoha barevných prvků, interaktivní figurky od Cotoons a hudební tóny budí pozornost malých a trénují motoriku a auditivní schopnost. Oblíbené tvary musí přijít do správného otvoru. U toho svítí světla a zní zvuky. Pyramida ve tvaru palmy s barevnými kruhy zve k vyzkoušení. Otočná květina, Cotoons figurka Wabap, která skáče do výšky. Malé, otočné, zaoblené zrcátko je také výbavou tohoto stolku.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 211169
• Dívčí verze v růžové a chlapecká verze v modré
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 47 x 47 x 49 cm
• Doporučený věk: vhodné pro děti od 12 měsíců.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SMOBY Cotoons - Aktivní stolek, modrý
MOC¹ 1.364 Kč
1.147 Kč
Top značky