Smoby Cotoons baby hudební panel kreslící tabulka 2v1 na baterie Světlo Zvuk

Smoby Cotoons baby hudební panel kreslící tabulka 2v1 na baterie Světlo Zvuk


Cena
739 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229478

EAN: 3032161104133

Smoby Cotoons baby hudební panel kreslící tabulka 2v1 na baterie Světlo Zvuk
Cotoons 2v1 Activity tabulka nabízí dvě skvělé herní funkce pro malování, prozkoumání a učení!

Z jedné strany je panel posetý barevnými aktivitami, kdy si děti mohou spustit melodie a Led světélka. Po otočení panelu mohou holky a kluci využít tabulku na kreslení.

Na druhé straně se nachází magická tabulka na kreslení pro první kresby vašeho děťátka. Obrázek lze snadno smazat a děťátko tak může kreslit další obrázky. Díky praktické tabulce si dítě může rozvíjet svou jemnou motoriku a rozumové schopnosti.

S praktickými upevňovacími smyčkami pro dětskou postýlku nebo vysokou židli.

Podrobnosti:
  • Baterie 2 x LR03/AAA mikrobaterie (jsou součástí balení).
  • Rozměry výrobku (délka x šířka x výška): 24 x 4 x 28 cm
  • Věkové doporučení: od 12 měsícůO Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Cotoons baby hudební panel kreslící tabulka 2v1 na baterie Světlo Zvuk
739 Kč