Naše alternativa k vyprodanému výrobku

SMOBY Cotoons - Chodítko s kostkami, světlem a melodií, modré
Momentálně vyprodáno

SMOBY Cotoons - Chodítko s kostkami, světlem a melodií, modré


  • SMOBY Cotoons chodítko s kostkami, světlem a melodií, růžové

MOC¹
1.364 Kč
Cena
1.150 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
214 Kč-16%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A140241

SMOBY Cotoons - Chodítko s kostkami, světlem a melodií, modré
Cotoons je krásná barevná pomůcka pro děti při jejich prvních krůčcích se světlem a zvukem. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní, bezpečné a pevně sedí během pohybu. Blokovací systém koleček chodítka, když se zrovna nepoužívá. Ve středu dětské pomůcky pro nejmenší jsou barevné motivy postaviček Cotoons a otvory na kostičky. Dítě vkládá jednotlivé kostky do otvorů podle tvaru. Tímto způsobem se učí rozeznávat barvy a tvary. Najdeš správný otvor? Učení formou hry - už znáš tvary a barvy?

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 110303
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 50,5 x 43 x 47 cm
• Věkové doporučení: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky