Smoby Cotoons elektronická hrazdička 2v1

Smoby Cotoons elektronická hrazdička 2v1


1.319 Kč
Cena
1.025 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
294 Kč-22%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A249873

EAN: 3032161102214

Smoby Cotoons elektronická hrazdička 2v1
Hrazdička Cotoons se svými elektronickými a mechanickými aktivitami je určena pro děti od nejmenšího věku.
Jako miminka ležící na zádech mohou pozorovat barvy, tvary a celkové dění na hrazdičce.

Až budou větší, může hrazdička dobře posloužit jako branka s košem na vhazování míčků. Pro tento účel je dodávaná síť, kterou jednoduše připevníte k hrazdičce - a zábava může začít. Pro hravé zkoumání lze také použít basketbalový obruč. Elektronický snímač reaguje okamžitě, když míč přistane v koši: Ozvou se zábavné světelné a zvukové efekty.

Podrobnosti:
  • Klips NENÍ součástí obsahu dodávky.
  • Baterie: 3x LR06/AA, součástí balení
  • Rozměry: 67 x 49 x 53 cm
  • Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 měsícůO Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Cotoons elektronická hrazdička 2v1
1.319 Kč
1.025 Kč