Smoby Cotoons Housenka elektronická tahací
Smoby Cotoons Housenka elektronická tahací
730 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Smoby Cotoons Housenka elektronická tahací


Cena
730 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A249882

Smoby Cotoons Housenka elektronická tahací
Housenka na tahání za provázek se světelnými a zvukovými efekty. Elektronická hosenka je skvělým kamarádem pro všechny děti od 12 měsíců.

Při tahání na lano zazní veselá melodie. Tato didaktická hračka vhodná nejen k učení barev. Na housence jsou 3 barevné kuličky, které po správném umístění na své místo odmění dítě zvukovým a světelným efektem. Na ocase housenky stojí odnímatelnáfigurka Punky Cotoons, se kterou si můžete samostatně hrát. Housenka na tahání za provázek se světelnými a zvukovými efekty.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 32 x 13 x 16 cm
  • Doporučený věk: vhodné pro děti od 12 měsíců

Upozornění Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Nebezpečí oběšení vytvořením smyčky.


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Cotoons Housenka elektronická tahací
730 Kč
Top značky