Smoby Cotoons Hrací podložka, růžová

Smoby Cotoons Hrací podložka, růžová


  • Smoby Cotoons Hrací podložka, modrá

MOC¹
1.364 Kč
Cena
1.042 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
322 Kč-24%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A184830

EAN: 3032161102160

Smoby Cotoons Hrací podložka, růžová
Hrací deka Cotoons je nádherná deka pro nejmenší děti, slouží k procvičování různých dětských smyslů:

zrak, sluch, hmat - tady je spousta k naučení a objevování. Hrací podložka může posloužit jako zapnuté hnízdo - ideální pro první měsíce života dítěte, dítě je tak bezpečně obklopeno okrajem. Je dítě starší, lze hrací podložka rozšířit a nabízí tak dostatek místa k pohybu a hraní. Měkká deka s veselými motivy lze později použít bez hrazdičky jako měkká podložka.

Podložka disponuje hrazdičkou se 3 různými hračkami, které se připevní pomocí suchého zipu: sluníčko se zrcátkem - v něm se může dítě objevovat, kvičící květina - která vydává veselé zvuky a pěkná figurka - chrastítko se šustícími křídly. Snad nejzajímavějším doplňkem dětské deky na hraní je vyjímatelný rybník, který lze naplnit vodou a připevnit k dece. Tak se nabízí nová možnost hraní a objevování.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 123 x 94 x 50 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Cotoons Hrací podložka, růžová
MOC¹ 1.364 Kč
1.042 Kč