Smoby Cotoons - hrající krab

Smoby Cotoons - hrající krab


MOC¹
599 Kč
Cena
459 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
140 Kč-23%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A198313

Smoby Cotoons - hrající krab
Hrající krab do koupele od Cotoons se postará o tu správnou zábavu při koupeli.

Malá figurka řídí svého krabíka napříč vanou. Když mal vodomilové táhnou svého krabíka po hladině, pohybuje se dopředu pomocí postranních ploutviček. Přitom vydává líbeznou melodii. Z koupání se tak stane skvělá zábava.

Detaily:
 • Rozměry výrobku (délka x šířka x výška): 21 x 14 x 15 cm
 • Doporučený věk: vhodné pro děti od 12 měsíců. • O Smoby:

 • Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Smoby Cotoons - hrající krab
  MOC¹ 599 Kč
  459 Kč
  Top značky