SMOBY Cotoons - hudební sada

SMOBY Cotoons - hudební sada


Cena
997 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245349

SMOBY Cotoons - hudební sada
S hudební sadou od Cotoons mohou vaše ratolesti hravě procvičovat hudbu a současně jsou podporovány jemné motorické dovednosti a smysly dítěte. Souprava se skládá z elektronické ukulele, tamburíny a dvou rumba koulí.

Pokud stisknete barevné klávesy na ukulele, zazní různé melodie. Pod strunami se nachází senzor, který se při dotyku rovněž rozezvučí tóny hudby. To dává dětem skutečný cit pro hraní.

Tamburína vhodná pro děti je díky kvalitním ABS plastům velmi robustní. Tamburína je lehká a snadno ovladatelná, takže je ideální pro ruce malých dětí. Tři svorky jsou vyrobeny z kovu a poskytují tak skutečný tamburinový zvuk.

Barevné rumba koule jsou ideální pro rytmické chrastění! Dvoumateriálové komponenty z plastu a elastomeru lze krásně uchopit a jsou také skvělé pro malé děti, které je mohou žvýkat. Vyrobeno z PVC a bez ftalátů (plastifikátorů) pro bezpečné zábavné hry.

Podrobnosti:
  • Skládá se z elektronického ukulele, tamburíny a rumba koulí
  • Pohon na baterie (ukulele): 3x LR06/AA, součástí balení
  • Rozměr ukulele (DxŠxV): 34 x 6 x 13 cm
  • Rozměr tamburiny (DxŠxV): 21 x 17 x 6 cm
  • Rozměr rumba koulí (DxŠxV): 16 x 7 x 7 cm
  • Doporučený věk: vhodné pro děti od 12 měsíců
O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SMOBY Cotoons - hudební sada
997 Kč
Top značky