Smoby Cotoons - kouzelná koupací knížka

Smoby Cotoons - kouzelná koupací knížka

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
170 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A198309

Smoby Cotoons - kouzelná koupací knížka
Tato kouzelná knížka Cotoons je ideální zejména tehdy, když potřebujete děti zabavit při koupeli nebo na pláži. Při kontaktu s teplou se jako zázrakem změn barvy - děti budou ohromeny!

Vyprávění pohádek tak bude ještě zábavnější.

Podrobnosti:
 • Vyrobeno z PVC a bez ftalátů (plastifikátorů) pro bezpečné zábavné hry.
 • Rozměry výrobku: 13,5 x 1 x 14 cm
 • Doporučený věk: vhodné pro děti od 12 měsíců.

 • O Smoby:
  Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Smoby Cotoons - kouzelná koupací knížka
  170 Kč