Naše alternativa k vyprodanému výrobku

SMOBY Cotoons - Kuličková dráha
Momentálně vyprodáno

SMOBY Cotoons - Kuličková dráha


Cena
998 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245344

EAN: 3032161104249

SMOBY Cotoons - Kuličková dráha
Kuličkovou dráhu od Smoby Cotoons si malí objevitelé skutečně užijí.

3 barevné kuličky se mohou kutálet po dvou rampách, které procházejí před a za stromem. Procházejí různými schody, otvory a otočnými koly a vytvářejí zábavné zvuky a světelné efekty. Navíc je zde funkce katapultu, při níž mohou být kuličky stříleny stisknutím tlačítka uvnitř stromu nahoru.

Kuličková dráha nabízí spoustu zábavy v kompaktním prostoru a podporuje motorické dovednosti a koordinaci mladých vědců. Barevný design také vykazuje pozitivní vizuální podněty směrem k dítěti a přispívá k radostné náladě v dětském pokoji.

Podrobnosti:
  • S funkcí katapultu
  • Zvukové a světelné efekty
  • Včetně 3 kuliček
  • Trénuje motoriku a koordinaci
  • Rozměry výrobku (délka x šířka x výška): 39 x 30 x 41 cm
  • K dispozici jsou dvě požadované knoflíkové baterie LR44
  • Doporučený věk: vhodné pro děti od 12 měsícůO Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější