Smoby Cotoons Loďka do vany

Smoby Cotoons Loďka do vany

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

314 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A184839

Smoby Cotoons Loďka do vany
S veselou loďkou do vany Cotoons od Smoby bude koupání zábava.

Malý námořník si může se svou loďkou ve vodě skvěle hrát. Pohonem lodičky lze otáčet. K zábavnému koupání patří také figurka malé žabky Wabap, která může stříkat vodu. Dítě si tak bude rozvíjet svou zručnost a ještě se pobaví. Loďka je k dostání jako parník, nebo plachetnice.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 21 x 14 x 12 cm
  • Věk: od 12 měsíců
Pozor!
Používat jen v mělké vodě a za dozoru dospělého! Výběr designu není možný! Zasíláme náhodně vybraný kus z vyobrazených designů.

Příslušenství

Cena
474 Kč
Cena
699 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Cotoons Loďka do vany
314 Kč