Naše alternativa k vyprodanému výrobku

SMOBY Cotoons - Piano elektornické se 16 melodiemi a světlem 110506
Momentálně vyprodáno

SMOBY Cotoons - Piano elektornické se 16 melodiemi a světlem 110506


Cena
534 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245346

SMOBY Cotoons - Piano elektornické se 16 melodiemi a světlem 110506
S piánem od Smoby se děti promění v malé muzikanty. Veselé cinkání není jen zábavné, ale také se procvičuje hudební sluch a získavají se první hudební zkušenosti.

Klavír má dva různé programy: stisknutím 8 kláves se rozrzvučí odpovídající tóny, dále lze také přehrát osm přednastavených melodií. Navíc čtyři různé barevné světelné efekty seznamují batole s barvami. Moderní produktový design klavíru je díky zaobleným rohům pro děti vhodný.

Podrobnosti:
  • 8 tónů a 8 melodií
  • 4 světelné efekty
  • Regulátor hlasitosti
  • Rozměry výrobku (délka x šířka x výška): 31,7 x 6 x 16,4 cm
  • Baterie: 3x LR6/AA – Jsou součástí dodávky.
  • Doporučený věk: vhodné pro děti od 12 měsíců
O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Příslušenství

Cena
997 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky