Smoby Cotoons Sada, 3 díly
Smoby Cotoons Sada, 3 díly
MOC¹ 873 Kč
560 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Smoby Cotoons Sada, 3 díly


MOC¹
873 Kč
Cena
560 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
313 Kč-36%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A184835

Smoby Cotoons Sada, 3 díly
Skvělá tří dílná sada Cotoons, která je vyrobena ve Francii a pochází od známého výrobce Smoby. Je ideální pro děti od 12 měsíce.

Cotoons Magic věž je zajímavá objevovací hra! S barevnou pyramidou od Smoby mohou děti kelímky pokládat na sebe. Na každém ze 6 kelímků je umístěn Cotoons - figurka a značka ze spodní strany, kterou dítě může objevit. Kelímky lze vkládat také do sebe a na sebe. Procvičuje se tak jemná dětská motorika a koordinace očí a rukou.

Skvělá vkládačka nabízí spoustu možností hraní a formou hry rozvíjí dítě své smysly. 8 hracích kostek a 4 různé tvary. Která kostička patří do jakého tvaru? Formou hry se dítě naučí geometrické tvary a barvy. Díky praktickému poutky lze hračka snadno přenášet.

S veselým člunem do vody od Cotoons bude zábava! Malý námořník si může se svou loďkou ve vodě skvěle hrát. Pohonem lodičky lze otáčet. K zábavnému koupání patří také figurka malé žabky Wabap, která může stříkat vodu. Vyrobeno ve Francii

Podrobnosti:
  • Obsah: Magic věž, Vkládačka, lodička
  • Věk: od 12 měsíců
Pozor!
Používat jen v mělké vodě a za dozoru dospělého!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Cotoons Sada, 3 díly
MOC¹ 873 Kč
560 Kč
Top značky