Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SMOBY Cotoons - Youpi Baby didaktický stoleček

SMOBY Cotoons - Youpi Baby didaktický stoleček


Cena
1.889 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245342

EAN: 3032161102245

SMOBY Cotoons - Youpi Baby didaktický stoleček
2-v-1: Youpi Dětský didaktický stoleček od Smoby lze použít jako dětskou sedačku, nebo stoleček na hraní. Nabízí zábavu pro děti od 5. měsíce a umožňuje otočení o 360°, tak dítě může objevovat okolí. Pohodlné a jisté, nastavitelné textilní sedátko se suchým zipem.

Různé aktivity zvou k objevení: zrcátko budí zvědavost a motorické smyčky s barevnými kuličkami čekají na posun zleva doprava. Zde si Vaše dítě procvičuje svou motoriku. Hračky jsou připevněny přísavkou a lze je snadno sejmout.

Od cca 10. měsíce se dítě učí postavit se a držet se za okraj stolu, a zkouší první krůčky. Sedátko lze nahradit vkládací deskou a stolek používat k běžným dětským hrám. Stolek je možné použít k malování, psaní nebo hraní.

Detaily:
  • Rozměry výrobku (délka x šířka x výška): 60 x 60 x 45 cm
  • Doporučený věk: vhodné pro děti od 5 měsíců.O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SMOBY Cotoons - Youpi Baby didaktický stoleček
1.889 Kč