SMOBY Cotoons - Youpi Dětský didaktický stoleček, modrý

SMOBY Cotoons - Youpi Dětský didaktický stoleček, modrý


MOC¹
2.591 Kč
Cena
1.891 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
700 Kč-27%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A140234

EAN: 3032161102054

SMOBY Cotoons - Youpi Dětský didaktický stoleček, modrý
2-v-1: Youpi Dětský didaktický stoleček od Smoby lze použít jako dětskou sedačku, nebo stoleček na hraní. Nabízí zábavu pro děti od 5. měsíce a umožňuje otočení o 360°, tak dítě může objevovat okolí. Pohodlné a jisté, nastavitelné textilní sedátko se suchým zipem. Různé aktivity zvou k objevení: zrcátko budí zvědavost a motorické smyčky s barevnými kuličkami čekají na posun zleva doprava. Zde si Vaše dítě procvičuje svou motoriku. Hračky jsou připevněny přísavkou a lze je snadno sejmout. Od ca. 10 měsíce se dítě učí postavit se a držet se za okraj stolu, a zkouší první krůčky. Sedátko lze nahradit vkládací deskou a stolek používat k běžným dětským hrám. Stolek je možné použít k malování, psaní nebo hraní.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 110205
• chlapecká verze v modré a dívčí verze v růžové
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 60 x 60 x 45 cm
• Doporučený věk: vhodné pro děti od 5 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SMOBY Cotoons - Youpi Dětský didaktický stoleček, modrý
MOC¹ 2.591 Kč
1.891 Kč