Smoby Disney Auta Koloběžka s brzdou, složitelná

Smoby Disney Auta Koloběžka s brzdou, složitelná

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 ks k dispozici!
MOC¹ 1.227 Kč
1.100 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 127 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A176584

Smoby Disney Auta Koloběžka s brzdou, složitelná
Snadno se na ní jezdí, složitelná, se 2 kolečky a v designu Aut. Jezdit na této koloběžce bude skvělý zážitek.

Vybavena je výškověnastavitelnými řidítky (3 polohy) a lze tak přizpůsobit velikosti dítěte. Zadní brzda, umístěná nad zadním kolem, se postará o bezpečnost. Barevné motivy hrdinů od Disney Aut tu najdeš na barevných nálepkách. Motiv nástupní plochy je navoskovaný proti poškrábání.

Skvělá zábava pro volný čas, pro tvůj zdraví pohyb a dobrou náladu! Koloběžka lze složit a snadno vzít s sebou. Extra silný kovový rám garantuje bezpečnou jízdu.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 70 x 32 x 83 cm
  • Max. nosnost: 50 kg
  • Věk: od 5 let.
Upozornění
Nevhodné pro děti do 5 let. Maximální hmotnost: 50 kg. Doporučujeme použít s bezpečnostní výbavou. Nepoužívejte na veřejných cestách.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Disney Auta Koloběžka s brzdou, složitelná
MOC¹ 1.227 Kč
1.100 Kč
Top značky