Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Smoby Dobrodružný balanční kurz
Momentálně vyprodáno
Cena
2.155 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333798

EAN: 3032168404007

Smoby Dobrodružný balanční kurz
Tento text je přeložen automaticky.
Dobrodružná balanční dráha Smoby nabízí veselou balanční zábavu pro hravý rozvoj motorických dovedností pro děti od 24 měsíců.

Sada se skládá ze 4 balančních kladin a 4 nášlapných kamenů a nabízí širokou škálu možností pro opakované budování nových a vzrušujících pohybových drah. Prvky lze různě kombinovat. Nosníky lze zaháknout do schodů, aby byly bezpečné a neklouzaly. Všechny trámky lze položit na podlahu, aby měly děti při začátcích pocit bezpečí. Postupně lze přidávat nové náročné varianty. Od mírných stoupání po vyšší pruhy, dlouhé úseky, přes zatáčky, fantazii se meze nekladou! Děti si tak mohou vyzkoušet své vlastní limity a rozvíjet a procvičovat své dovednosti. Protiskluzová vrstva na povrchu schůdků zajišťuje velkou bezpečnost a díky pogumované spodní straně pevně stojí.

Rozvíjí motorické dovednosti, jako je rovnováha a koordinace, hravou formou, aniž by byla příliš náročná. Různé povrchy zároveň působí na smysly. A mnoho možností montáže dává volný průchod fantazii. Dobrodružná balanční dráha Smoby je vhodná jako cvičební hřiště v interiéru i exteriéru. Vysoce kvalitní plast odolný vůči UV záření je obzvláště odolný vůči povětrnostním vlivům a blednutí a poskytuje osvěžující ochlazení pro celou rodinu.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): x cm
  • Materiál: syntetický materiál
  • Skládá se ze 4 balančních trámů a 4 stupňů.
  • Ideální vodní zábava pro celou rodinu
  • Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
  • Věk: od 24 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější