SMOBY Domeček Nature 810704

SMOBY Domeček Nature 810704


MOC¹
4.637 Kč
Cena
3.274 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.363 Kč-29%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovních dnů

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A140494

SMOBY Domeček Nature 810704
Stabilní, barevný domek pro nejmenší nabízí mnoho místa na hraní a schovávání.
Díky zvláštnímu postupu konstrukce se tento domeček snadno smontuje a je velice stabilní. Čtyři robustní stěny jsou propracovány do nejmenšího detailu, najdete tu motýlky a malou kočičku na fasádě domečku.
2 okna s lamelou, jedinečné okno - posuvné, malé vstupní dveře. Malý domek se hodí na doma i venku.
Dům od Smoby je vyroben z kvalitní, UV-stabilní umělé hmoty. Tento produkt je velice stabilní. Odolný proti normálnímu špatnému počasí.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 98 x 111 x 127 cm
  • Věk: od 2 let

Upozornění:
Jen pro domácí použití Používat pouze za dozoru dospělých.


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SMOBY Domeček Nature 810704
MOC¹ 4.637 Kč
3.274 Kč
Top značky