SMOBY Domek na hraní - Natur
Momentálně vyprodáno

SMOBY Domek na hraní - Natur

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
4.690 Kč
3.102 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.588 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A176640

SMOBY Domek na hraní - Natur
Stabilní, barevný domek pro nejmenší nabízí mnoho místa na hraní a schování.

Díky zvláštnímu postupu stavění se tento domeček snadno montuje a je velice stabilní. Čtyři robustní stěny jsou propracovány do nejmenšího detailu, najdete tu motýlky a malou kočičku na fasádě domečku. 2 okna s lamelou, jedinečné okno - posuvné, malé vstupní dveře. Malý domek se hodí na doma i venku. Dům od Smoby je vyroben z kvalitní, UV-stabilní umělé hmoty. Tento produkt je velice stabilní. Odolný proti normálnímu špatnému počasí. Vysoká kvalita díky GS a přezkoušené bezpečnosti.

Podrobnosti:
  • Rozměry výrobku: 98 x 111 x 127 cm
  • Věk: od 2 let.
Pozor!
Jen pro domácí použití

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky