Smoby Jídelní židlička pro panenky

Smoby Jídelní židlička pro panenky


MOC¹
682 Kč
Cena
547 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
135 Kč-20%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A184847

Smoby Jídelní židlička pro panenky
Baby Nurse - Jídelní židlička od Smoby

Má panenka hlad? Posaď ji do jídelní židličky a nakrm ji. Díky širokému otevírání lze panenka snadno umístit do židle. Na jídelním tabletu stojí již připravená lžíčka a talíř. Hračka na jídelní židličce panenku zabaví. Prostor k odložení věcí pod židličkou nabízí spousty místa na různé doplňky.

Kvalitní umělá hmota je lehká a snadno se transportuje. Pokud něco upadne, nevadí, židlička se snadno omyje. Speciální konstrukce dobré stability. Vhodné pro panenky do velikosti 42 cm. Dodávka bez panenky.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 33 x 46 x 65 cm
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Jídelní židlička pro panenky
MOC¹ 682 Kč
547 Kč
Top značky