SMOBY Kamion Cars Mack Truck Simulator se zvukem světlem

SMOBY Kamion Cars Mack Truck Simulator se zvukem světlem


Cena
1.035 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A214288

SMOBY Kamion Cars Mack Truck Simulator se zvukem světlem
Připrav svůj velký idol, Bleska McQueena na další závod - pomocí jedinečného náklaďáku Cars Mack Truck od firmy Smoby.

Velký náklaďák s mnoha elektronickými funkcemi lze zaklapnout a překvapí tím, že uvnitř je vybaven dílnou, simulátorem jízdy a úžasným nářadím pro automechanika! Navíc může Blesk McQueen díky svému velkému kamarádovi, náklaďáku Mackovi pohodlně cestovat na každý závod. Náklaďák je možné brát všude s sebou - díky praktické rukojeti!

Uvnitř náklaďáku je perfektní závodní garáž, kde se Blesk připravuje na další závod. Mack Truck je vybaven skvělým osvětlením a zvukovými efekty v jízdním simulátoru, které spouští různá tlačítka, např. tlačítko Start, simulace poruchy a čerpací stanice. Součástí dodávky je Blesk McQueen, klíč na utahování šroubů a šroubovák.

Podrobnosti:
  • 37,5 cm velké
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!
Více na www.smobytoys.de.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - SMOBY Kamion Cars Mack Truck Simulator se zvukem světlem
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

SMOBY Kamion Cars Mack Truck Simulator se zvukem světlem
1.035 Kč
Top značky