Smoby Kid dětský stůl modrý

Smoby Kid dětský stůl modrý


  • Smoby Kid dětský stůl červený
  • Smoby Kid dětský stůl zelený

Cena
920 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A258772

Smoby Kid dětský stůl modrý
Tento robustní, vysoce kvalitní designový stůl pro děti od firmy Smoby přináší barvu do dětského pokoje,na zahradu nebo balkonu!
Díky speciální výrobní technologii jsou nohy stolu obzvláště stabilní, ke stolu se pohodlně usadí čtyři děti, mohou u něho tvořit, malovat si nebo uspořádat piknik. Díky plastům odolným proti UV záření je dětský sůl obzvláště odolný proti povětrnostním vlivům a vyblednutí, a proto je stejně tak vhodný i pro použití na zahradě, v interiéru. Stůl Smoby Kid může být dokonale doplněn o další výrobek z produktové řady Kid.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 76 x 52 x 45 cm
  • Ideální na doma i venku:
  • Stabilní nohy
  • Materiál: Plast z UV odolného materiálu
  • Věk: od 18 měsícůO Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Příslušenství

Cena
571 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Kid dětský stůl modrý
920 Kč
Top značky