SMOBY Kovový stojan na houpačku Baby Swing
Momentálně vyprodáno

SMOBY Kovový stojan na houpačku Baby Swing


MOC¹
1.781 Kč
Cena
1.604 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
177 Kč (10%)
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A099596

SMOBY Kovový stojan na houpačku Baby Swing
Kovový stojan na houpačku Baby Swing
Číslo výrobku: 310046

První houpačka pro Vaše dítě v příjemných barvách garantuje bezpečnost ři houpání!

S výškou 120 cm je dětká houpačka od Smoby vymyšlena pro využití ve vnitřním prostoru, lze rozestavit také v malých místnostech. Obzvláště robustní díky stabilní konstrukci.

Stojan je vyroben z kvalitních, lakovaných trubek, bez svářených částí, aby se vyloučilo rozlomení ve sváru. Kvalitní díly z umělé hmoty jsou odolné proti slunečnímu záření.

Extra silné kovové háčky se postarají o jisté držení houpačky. V této houpačce je dítě chráněno, díky bezpečnostnímu kroužku. (nosnost až 25 kg) Elastické lano je umístěno v kovové hůlce. To zabrňuje překlopení u houpání.

Snadná montáž i sklizení
Kvalita a bezpečnost "Vyrobeno v Evropě, Španělsku" garantuje dlouhou dobu použitelnosti.

Detaily:
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 120 x 124 x 120 cm
• Od 6 měsíců.

Příslušenství

Cena
1.000 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky