Smoby Kuchyňka Tefal French Touch Bubble modro-šedá

Smoby Kuchyňka Tefal French Touch Bubble modro-šedá


Cena
2.888 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229496

Smoby Kuchyňka Tefal French Touch Bubble modro-šedá
Tefal French Touch kuchyňka od Smoby spojuje fantazii hraní s realistickými funkcemi.

Kuchyňka, se kterou si lze hrát z obou stran, má vařič se dvěma varnými deskami, z nichž jedna má funkci bublající vody: jednoduše nalijte vodu do hrnce, položte na ploténku a voda začne bublat!

Důležitou část kuchyňky tvoří trouba na pečení, s otevíratelnými dvířky a výsuvným roštem. Lednice je také vybavena zařízením na výrobu ledu, které vydává kostky ledu stisknutím tlačítka.

Na Barbecue grilu mohou děti grilovat párky a maso. Dřez lze vymout. Skvělé je i magické příslušenství. Díky chytré přídavné funkci mohou děti obracet "Magic Pancakes" ve vzduchu jako profesionálové. Maso a ryba mají dvě různé strany - opečenou a syrovou!

Množství odkládacích ploch poskytuje dostatek prostoru pro příslušenství, jako jsou kuchyňské nádobí, pánve, šálky a další.

Podrobnosti:
  • Rozměry (D x Š x V): 115 x 41 x 93 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Kuchyňka Tefal French Touch Bubble modro-šedá
2.888 Kč
Top značky