Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Smoby Maxi Cosi & Quinny sportovní kočárek pro panenky dvojčata
Momentálně vyprodáno

Smoby Maxi Cosi & Quinny sportovní kočárek pro panenky dvojčata


Cena
876 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245376

Smoby Maxi Cosi & Quinny sportovní kočárek pro panenky dvojčata
Konečně kočárek pro dvě panenky. Tak bude procházka zábavná.

Moderní kočárek pro dvojčátka v designu Quinny. Ergonomická rukojeť Easy-Grip a kryty sedadel z umělé hmoty (otřít vlhkým hadříkem) patří rovněž ke skvělému vybavení jako jsou na příklad pogumovaná kolečka. Přesně jako velký originál

Podrobnosti:
  • S vyjímatelnými sedačkami
  • Tichá kolečka
  • Dodávka bez panenky.
  • Vhodné pro všechny panenky do 42 cm.
  • Rozměry výrobku (délka x šířka x výška): 52 x 38,5 x 65,5 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky