Smoby Mini kuchyně pro případ - 44 koček

Smoby Mini kuchyně pro případ - 44 koček


Cena
500 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A276431

EAN: 3032163106081

Smoby Mini kuchyně pro případ - 44 koček
Tento text je přeložen automaticky.
Drzé Buffycaty z hip-TV seriálu 44 koček poskytují spoustu zábavy.

Od nynějška si můžete vzít své malé kuchařské studio s sebou kamkoli jdete. Kompaktní přenosná dětská kuchyň v kufru malých dětských kuchařů Smoby nabízí možnost vařit a prskat kdekoli a kdykoli. Malá kuchyně v bokech Design koťat z hip TV série 44 Kočky má varnou desku, jídelní kout a police na dodané poháry a skleničky. K dispozici je také pánev s kouzelnými doplňky - maso a ryby, na jedné straně syrové, na druhé smažené - talíře a příbory v ceně. Motivy 44 koček jsou dodávány jako samolepky, takže mini kuchyň a doplňky lze individuálně zdobit.

Podrobnosti:
  • Rozměry pouzdra: 25,3 x 10,7 x 23,4 cm
  • Obsah: vaření talíř, jídelní místo, stejně jako police, šálky, sklenice, pánev, magické maso a ryby, z jedné strany syrové, z druhé smažené, talíře a příbory
  • vč. samolepka
  • Věk: od 3 let

vážení
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi.


O Smoby:
Smoby Toys jako jeden z nejznámějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiče šťastnými - inovativní hračky, které pomáhají dětem objevovat a trénovat své vlastní schopnosti, barevné a plné nápadů. Protože se rodí průzkumníci! Rozumí a prožívají svět prostřednictvím hry a experimentování. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na vyzkoušené hračky na špici vzdělávacího výzkumu, od kojenců až po školáky. Ale nejdůležitější věc je: Hrát s produkty Smoby je prostě zábava!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Mini kuchyně pro případ - 44 koček
500 Kč