Smoby Minikiss Animals 3v1 Runner

Smoby Minikiss Animals 3v1 Runner


  • Smoby Minikiss 3v1 Runner

Cena
607 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A276436

EAN: 3032162102060

Smoby Minikiss Animals 3v1 Runner
Tento text je přeložen automaticky.
Díky svým zvláštním designům kombinuje Minikiss Animals 3v1 Smoby funkci dětského chodítka, kočárku pro kočky a sedačky pro panenky.

Váš miláček tedy může pohodlně protlačit svou malou miláčku oblastí a je podporován Minikiss Animals Babywalker současně během jejích prvních kroků. Díky ergonomickému designu je vozík obzvláště stabilní, volitelný brzdový mechanismus zajišťuje, že chodec se bezpečně a spolehlivě zastaví v případě potřeby. Sedadlo vozíku může být namontováno ve dvou polohách, takže plyšová panenka může být umístěna buď čelem k dítěti, nebo s výhledem ve směru jízdy. Konverze se provádí pomocí dvou úchytů pomocí jednoduchého systému kliknutí. Sedadlo může být také použito jako skořepina sedadla bez automobilu a má pás, který drží panenku bezpečně na místě.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 50 x 45 x 47 cm
  • dětská chodítka, panenka pro kočárky a křeslo pro panenky v jednom
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Minikiss Animals 3v1 Runner
607 Kč