Smoby Odrážedlo Bubble Go modré

Smoby Odrážedlo Bubble Go modré

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.727 Kč
2.599 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A185080

Smoby Odrážedlo Bubble Go modré
Děti a rodiče budou toto inovativní odrážedlo 2v1 od Smoby milovat.

Super Bubble Go je multifunkční vozidlo 2v1: Posuvné vozidlo a tříkolka v jednom - dle motorického vývoje Vašeho dítěte. pohodlné a ergonomicky tvarované sedlo se postará a příjemné sezení a jisté držení jezdců. V sedátku je integrovaná výškově nastavitelná vodící tyč, která je propojena s předními koly.

Tento patentovaný řídící systém umožňuje rodičům, pohodlné ovládání vozidla. Praktické: vodící tyč disponuje držátkem na lahvičku. K výbavě patří i nastavitelný bezpečnostní pás a barevná sluneční střecha, která chrání před přímým slunečním svitem. Zaoblené Bubble Go tvary a snímatelná hrací část volantu, která děti zabaví.

Od 16 měsíců Sedátko lze snadno sejmout. Nyní mohou malí objevovatelé na svém odrážedle poznávat svět. Veselý, elektronický klakson, tichá kolečka doprovází celou jízdu. Pod sedátkem se nachází tajný prostor na všechny tvé důležité věci.Vysoká kvalita díky GS a přezkoušené bezpečnosti.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 63 x 35 x 55 cm
  • Věk: od 6 měsíců.
Nenechávejte děti do 36 měsíců hrát si bez dozoru.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Odrážedlo Bubble Go modré
MOC¹ 2.727 Kč
2.599 Kč