Smoby Pracovní stůl Ready 2Go Bořek stavitel v kufříku

Smoby Pracovní stůl Ready 2Go Bořek stavitel v kufříku


Cena
1.548 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229521

Smoby Pracovní stůl Ready 2Go Bořek stavitel v kufříku
Smoby přináší ještě větší rozmanitost do dětského pokoje s velkým pracovním centrem Bořka stavitele s jeřábem.

Takto vybavení mohou malí kutilové napodobovat svůj vzor Bořka a zároveň si hravou formou zvykat na práci. Velká, vybavená, stabilní dílna je vytvořena v barvách Bořka stavitele a vypadá jako super pracovní stůl.

Skvělým prvkem je otočný jeřáb, který lze připevnit v závislosti na velikosti dítěte - buď na pracovní plochu nebo na horní stranu zadní stěny. Upevnění je snadné díky velkým plastovým šroubům.

Přehledné, odkládací plochy nabízejí dostatek místa pro nářadí. Najdete tu kladívko, klíč, pilku a šroubovák.
Každý chlapeček rád zjistí, jak se skládá malý válec, který přispěje ke správné technické představivosti dítěte. Veselý válec si může dítě sešroubovat samo.

Rozsáhlé vybavení je doplněné velkou šroubovou svorkou, posuvným pravítkem na přední straně a veselými hřebíky: zatlučte jeden z plastových hřebíků kladivem do příslušného otvoru a další vyskočí!

Veškeré příslušenství lze uložit do odkládacích přihrádek. Tak malý pracovník bude mít svou dílnu stále uklizenou. Doplňky jako šroubky a matice jsou velké a dobře je lze uchopit, tak se malí kutilové mohou začít snažit.

Podrobnosti:
  • Rozměry (D x Š x V): 82 x 34 x 117 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Pracovní stůl Ready 2Go Bořek stavitel v kufříku
1.548 Kč
Top značky