Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Smoby Rookie odrážedlo, růžové
Momentálně vyprodáno

Smoby Rookie odrážedlo, růžové


Varianta:
 • Smoby Rookie odrážedlo, růžové
  Momentálně vyprodáno
 • Smoby Posuvník Rookie, červený

Cena
1.186 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276393

EAN: 3032167214010

Smoby Rookie odrážedlo, růžové
Tento text je přeložen automaticky.
Nejmladší mohou podniknout své první nezávislé výlety na čtyřech kolech s elegantním posuvným nováčkem. Moudrý malý runabout dobývá srdce dětí i rodičů svým atraktivním designem a harmonickým barevným schématem v jemných pastelových odstínech. Stylový nováček se stabilním kovovým rámem je extrémně robustním a bezpečným společníkem, jakmile začnou malé děti dělat první kroky.

Protože kromě velké části zábavy při jízdě a prvních výletů směrem k mobilitě trénuje dětské vozidlo také motorické dovednosti a sebevědomí nové generace trénováním řízení, brzdění, zatáčení a změn směru jízdy potřebné pohyby nohou. Pro přepravu má Rookie praktickou nosnou rukojeť pod ergonomicky tvarovaným sedákem vyrobeným z vysoce kvalitního plastu. Čtyři tichá kola EVA umožňují tichý pohyb.

Kromě toho je posuvné vozidlo vybaveno malou odkládací schránkou, ve které můžete své oblíbené hračky vzít na dobrodružný výlet. Díky omezení řízení je zaručena bezpečná manipulace a stabilita i při rychlejším zatáčení.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 52 x 30 x 38 cm
 • Bezpečné smykové vozidlo s protisklopem
 • Praktická rukojeť pod sedadlem
 • S malou úložnou schránkou
 • Tichá tichá kola EVA
 • Omezení řízení
 • Věk: od 12 měsícůO Smoby:
Smoby Toys jako jeden z nejslavnějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiče šťastní - inovativní hračky, které pomáhají dětem objevovat a trénovat své vlastní schopnosti, pestrobarevné a plné nápadů. Protože děti se rodí objevitelé! Rozumí a prožívají svět hraním a zkoušením věcí. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na testované hračky založený na nejnovějším pedagogickém výzkumu, od dětství po školní věk. Ale nejdůležitější věc je: Hrát si s produkty Smoby je prostě spousta legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější