Smoby Šlapací traktor Builder Max s bagrem a vozíkem

Smoby Šlapací traktor Builder Max s bagrem a vozíkem


Cena
3.016 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A268199

EAN: 3032167103017

Smoby Šlapací traktor Builder Max s bagrem a vozíkem
Smoby Traktor Builder Max je perfektní vozidlo i hračka pro všechny děti. Robustní šlapací traktor ve výrazné žluté barvě je vhodný pro děti od 3 let, je vyroben dle originálu a má vynikající jezdící vlastnosti s mnoha možnostmi hraní.
Skvělé je snadná obsluha - mnohostranná, pohyblivá lžíce s možností naložení až 3 kg. Otočné bagrovací rameno se snadno obsluhuje, tak malí stavitelé své materiály snadno přemístí. Pro větší náklad se může použít větší nakládací lžíce. Díky dvou páčkám se snadno obsluhuje. Transport nabrat a vyklopit. Přívěs dispponuje dostatkem místa na naložení nákladu. Nosnost až 25 kg. Díky tažnému zařízení lze traktor snadno zapřáhnout za traktor a nebo zase odpojit.
Skvělý traktor pro malé i velké. Sedátko se dá jednoduše polohovat bez nářadí do 3 nastavitelných poloh. Nechybí ani mechanický klakson. Tento dětský traktor má řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami. Čtyři široká umělohmotná kola a pedály jsou připravena na tvou jízdu.

Podrobnosti:
  • Rozměry 182,5 x 44 x 63,3 cm
  • včetně přívěsu 25 kg
  • Sedadlo nastavitelné ve ve třech stupních.
  • Včetně 1 nápravy s přívěsem s uzamykatelnou řadící pákou.
  • Lehké ovládání volantu.
  • Řetězový pohon je chráněn proti prachu a špíně a jeho servis je jednoduchý díky skřínce.
  • Věk: od 3 let
Upozornění:
Nevhodné pro děti do tří let.


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Smoby Šlapací traktor Builder Max s bagrem a vozíkem
Průměrné hodnocení výrobku:
5 hodnocení
 
4
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Smoby Šlapací traktor Builder Max s bagrem a vozíkem
3.016 Kč