Smoby Smart - Fox
Cena
1.406 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276408

EAN: 3032161901039

Smoby Smart - Fox
Tento text je přeložen automaticky.
Interaktivní hračkářská linka Smoby Smart pro předškolní děti nejen hravým způsobem propaguje kognitivní, ale i motorické dovednosti nejmenších.

Fox y, roztomilá herečka ve tvaru lišky, motivuje děti ho odvedou na místo, které chce na hřišti. Fox y říká, kam chce jít a dítě ho pomocí šipek naviguje k cíli. Smoby Smart Fox y umožňuje dětem cvičit první kroky jednoduchého programování a podporuje jejich prostorovou představivost, implementaci úkolů a logické myšlení.

Ve volném režimu mohou děti Fox volně procházet místnost bez hrací desky pomocí směrových map. Způsob, jakým to funguje, je založen na integrované technologii RFID: když Fox y přejíždí po kartě, může přijímat a převádět správný směr pomocí rádiových vln. Roztomilý kamarád má také blikající uši a komunikuje s dětmi pomocí hlasových pokynů.

Detaily produktu:
  • Rozměry (šířka x hloubka x výška): 22 x 13 x 16 cm
  • Obsah: Přehrávání pole skládající se z 12 kusů kartonových skládaček, sedmi směrových karet a kořistné karty
  • Věk: od 3 letO společnosti Smoby:
Smoby Toys jako jeden z nejznámějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiči šťastnými - inovativní hračky, které pomáhají dětem objevovat a trénovat své schopnosti, zářivě barevné a plné nápadů . Protože děti se rodí objevitelé! Rozumí a prožívají svět prostřednictvím hry a experimentování. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na testované hračky na základě nejnovějších vzdělávacích výzkumů, od dětství po školní věk. Ale nejdůležitější je: Hrát si s produkty Smoby je prostě skvělá zábava!

Příslušenství

Cena
1.506 Kč
Cena
910 Kč
Cena
1.299 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Smart - Fox
1.406 Kč