Smoby Smart - robot Robot 1,2,3
Cena
1.699 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276406

EAN: 3032161901015

Smoby Smart - robot Robot 1,2,3
Tento text je přeložen automaticky.
"Interaktivní hračkářská řada Smoby Smart pro předškolní děti hravým způsobem propaguje nejen kognitivní, ale i motorické dovednosti nejmenších.

Legrační kamarád Robot 1,2,3 hraje známou dětskou hru ""Ochs am Berg"" s dětmi od 18 měsíců:

Robot si zakrývá oči rukama, počítá se do tří a během této doby se děti musí pokusit dostat k němu co nejblíže. Pokud spoluhráč spouští ruce a děti se stále hýbají, musí se vrátit na pomyslnou startovní čáru pokud se jim podaří stát v klidu, hra pokračuje. Cílem hry je dostat se k elektronickému příteli a stisknout tlačítko na jeho hlavě.

Díky senzoru pohybu je robot 1,2,3 schopen detekovat pohyby a dát dětem zpětnou vazbu prostřednictvím hlasového výstupu .

Robot 1,2,3 má také ""Follow Me Mode"", který trénuje motorické dovednosti dětí tím, že dává a demonstruje různé instrukce:
  • běží vpřed
  • Běh dozadu
  • Otočte se.
  • tanec

Dvě kola a speciální 360 stupňové otočné prostřední kolo činí z elektronického robota hbitou a ovladatelnou , LED světlo uprostřed poskytuje vícebarevné světelné efekty.

Podrobnosti:
  • rozměry: 20 x 15 x 26 cm
  • Herní režim: Elk z hory
  • sleduj mě
  • 360 stupňová rotace
  • S LED světelnými efekty
  • Věk: od 18 měsícůO společnosti Smoby:
Smoby Toys jako jeden z nejznámějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiči šťastnými - inovativní hračky, které pomáhají dětem objevit a trénovat jejich vlastní schopnosti, barevné a plné nápadů. Protože se rodí průzkumníci! Rozumí a prožívají svět prostřednictvím hry a experimentování. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na vyzkoušené hračky na špici vzdělávacího výzkumu, od kojenců až po školáky. Ale nejdůležitější věc je: Hrát s produkty Smoby je prostě zábava!"

Příslušenství

Cena
910 Kč
Cena
1.406 Kč
Cena
1.299 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Smart - robot Robot 1,2,3
1.699 Kč