Smoby stojací mikrofon - 44 koček
Cena
1.178 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276422

EAN: 3032165201296

Smoby stojací mikrofon - 44 koček
Tento text je přeložen automaticky.
Jako drzý Buffycats z hip televizního seriálu 44 Kočky zpívají a tančí!

S tímto všestranným mikrofonem s 44 kočkami můžete ponořit do světa drzých Buffycatů a vystoupit na pódium! Mikrofon zesiluje hlasové a světelné efekty poskytují skutečný pocit na scéně. Čtyři originální písně ze série vytvářejí správnou náladu a lze přehrávat šest různých rytmů. Stojanový mikrofon 44 Cats je výškově nastavitelný až do výšky 1,10 ma lze jej individuálně přizpůsobit vaší velikosti. Ke stojanu mikrofonu lze připojit až dva mikrofony a další výstupní zařízení, např. Reproduktor.

Takže malé fanoušky koček mohou hrát ve své vlastní kapele - stejně jako Buffycati z 44 koček!

funkce:
  • Funkce mikrofonu / zesílení hlasu
  • Reproduktor
  • Funkce nahrávání / přehrávání
  • 4 originální písně ze série 44 Kočky
  • 6 různých rytmů
  • Blikající světelné efekty
  • 2 mikrofony a další výstupní zařízení lze připojit

Podrobnosti:
  • Výškově nastavitelný mikrofonní stojan do 110 cm
  • Bateriový provoz
  • Věk: od 5 let

Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí.


O společnosti Smoby:
Smoby Toys jako jeden z nejslavnějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiče šťastnými. - inovativní hračky, které pomáhají dětem objevit a trénovat své vlastní schopnosti, veselé a plné nápadů. Protože děti se rodí objevitelé! Rozumí a prožívají svět prostřednictvím hry a experimentování. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na testované hračky na základě nejnovějších vzdělávacích výzkumů, od dětství po školní věk. Ale nejdůležitější je: Hrát si s produkty Smoby je prostě skvělá zábava!

Příslušenství

Cena
539 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby stojací mikrofon - 44 koček
1.178 Kč