Smoby Tefal Evo Kuchyňka
Cena
3.329 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276489

EAN: 3032163123002

Smoby Tefal Evo Kuchyňka
Kuchyňka, která poroste spolu s dítětem

Díky výškově nastavitelné pracovní desce může být tato designová kuchyňka přizpůsobena na výšku každého dítěte. Přední kryty se zastčí do nožiček, takto může pracovní deska vyrůst na výšku z 50 na 58 cm.

Nadále Vás přesvědčí výjimečně stabilní kuchyňka díky pečící troubě s vyjímatelnám roštem, lednicí s policemi, troubou s funkcí bublající vody, kdy voda na jeden stisk začne bublat, myčce, která má kohoutek s funkcí pumpování, digestoří a vestaveným presovačem, stejně jako malým místem na jezení.

K tomu přibyde detailní příslušenství jako je solnička a pepřenka se zvukem cvaknutí, magická pánvička na palačinky, se kterou se zcela jednuše dají obracet ve vzduchu palačinky, nádobí a příbory, a dálší potraviny.

Těstoviny jsou citlivé na teplo a podle ní mění barvu, pokud je vložíme do hrnce se studenou vodou. Mrkev může být "nakrájena" na plátky. Nádobí na vaření jako talíře a skleničky doplňují tento 40. dílný set přislušenství.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 118 x 44 x 101 cm
  • 40 kusů
  • Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Tefal Evo Kuchyňka
3.329 Kč